Fotografické kurzy - "Vyprávíme obrazem" 

Pro děti od 9 let, pondělí nebo čtvrtek, 16:00 - 17:30h 

(Pouze jeden termín, podle většího množství zájemců)

První lekce 30. září 2019 resp. 3. října 2019.  

Konec pololetí 27. 1. 2020 (30. 1. 2020), celkem 15 lekcí (čtvrtek 16 lekcí).

Cena za pololetí 1800,-Kč (resp. 1920,-Kč).

Kroužek bude probíhat střídavě ve fotoateliéru v Černošicích (Kladenská ulice) nebo na foto vycházkách. 

Náplní kurzu je především fotografická tvorba v exteriéru, v ateliéru, fotografické vycházky příp. obrazové reportáže, něco z historie fotografie, práce v temné komoře, společná diskuze nad snímky, návštěva výstavy. 

Naším úkolem je zamyslet se nad množstvím snímků, které vznikají a dát těm našim hlubší příběh, vyšší kvalitu a smysl. Zároveň poznání krajiny kolem nás, stejně jako přetváření našich nápadů do poutavých obrazů. 

Děti potřebují jakýkoliv funkční fotoaparát (+kabel na přenos snímků) a nelinkovaný sešit A4, ve kterém vytváří deník ze svých prací (z každé lekce obdrží 1-2 vytištěné snímky). Děti, které již na kroužek chodily, mohou pokračovat ve svém deníku dál.

K dispozici mají stativ (pro urychlení práce mohou nosit vlastní) a ostatní potřeby jako pozadí, světla, digitální zrcadlovku, a v případě fotografické laboratoře veškeré pomůcky a chemikálie.

Na závěr školního roku uspořádáme výstavu fotografií podle daných možností - ukázka z minulé výstavy viz odkaz nahoře na liště.

Pokud Vás zajímají další informace nebo chcete děti přihlásit, kontaktujte mě, prosím, na tel.: 604 234 224 nebo na email: veronika.kurelova@gmail.com. Děkuji.

Pro dospělé a starší děti proběhly sobotní kurzy v rámci projektu www.akademiecernosice.cz

V případě Vašeho zájmu o kurz pro dospělé, případně o soukromé lekce, mě kontaktujte.