Fotografické kurzy - "Vyprávění obrazem" 

Pro děti od 9 let, každé pondělí 16:30 - 18:00 h.

(V případě zájmu bude kroužek pro děti 7-9 let v jiném termínu, délka 1h.)

Druhé pololetí začíná 4. února 2019 a končí 17. června, celkem 17 lekcí.

Náplní kurzu je především fotografická tvorba v exteriéru a v ateliéru (pro začínající seznámení s fotografickými přístroji a další fototechnikou), fotografické vycházky příp. obrazové reportáže, něco z historie fotografie, fotografická laboratoř, společná diskuze nad snímky, návštěva výstavy. Nově se v letošním roce budeme věnovat základům animace a fotografování s camerou obscurou.

Děti potřebují jakýkoliv funkční fotoaparát (+kabel na přenos snímků) a sešit A4, ve kterém vytváří deník ze svých prací (z každé lekce obdrží 1-2 vytištěné snímky). Děti, které již na kroužek chodily, mohou pokračovat ve svém deníku dál.

K dispozici mají stativ (pro urychlení práce mohou nosit vlastní) a ostatní potřeby jako pozadí, světla, někdy zrcadlovku, a v případě fotografické laboratoře veškeré pomůcky a chemikálie.

Na závěr školního roku uspořádáme výstavu fotografií podle daných možností - ukázka z minulé výstavy viz odkaz nahoře na liště.

Pokud Vás zajímají další informace nebo chcete děti přihlásit, kontaktujte mě, prosím, na tel.: 604 234 224 nebo na email: veronika.kurelova@gmail.com. Děkuji.

Pro dospělé a starší děti proběhly sobotní kurzy v rámci projektu www.akademiecernosice.cz

V případě Vašeho zájmu o kurz pro dospělé, případně o soukromé lekce, mě kontaktujte.